0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа шема на палми тропски лисја. завеса. Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа зелена завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент