0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Доста време III Канвас уметност од Меган Ромо

Трговска марка ликовна уметност Доста време III Канвас уметност од Меган Ромо

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова уметничко дело завиткано од галерија има инспиративен постер за типографија. Меган користи типографија за да создаде разговорлива уметност што е повеќе од само убаво лице. Нејзината е уметност што зборува за вас. Тоа е уметност што служи како потсетник. Тоа е уметност за луѓе кои мислат дека смели треба да биде норма, а Бланд е за други луѓе. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

За производот

Избор на клиент