0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries Гроздобер алишта за перење Товари на забавна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Ким Ален

Stuple Industries Гроздобер алишта за перење Товари на забавна графичка уметничка галерија завиткана платно

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : алишта, бања, хумор, рустикален. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за виси . Дизајн од Ким Ален.

За производот

Избор на клиент