0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Georgeорџ Машкиот часовник за часовници поставен со сјаен часовник со тон од оружје, црно бирање и црна текстура силиконска лента

Georgeорџ Машкиот часовник за часовници поставен со сјаен часовник со тон од оружје, црно бирање и црна текстура

DEN 638.40
Достапно за нарачка

Достапност

Овој фантастичен сет вклучува часовник со пиштол со метален тон со мек, издржлив црн силиконски опсег и координирање на плетената обвивка на зглобот. Спарени заедно - или се носат одделно - овие две стилски додатоци се задолжителни за современиот господин. Лицето за часовници е детално опишано со текстура, со целосни ознаки на стапчиња. Поп црвено на лицето ја истакнуваат спортската состојба на овој часовник. Дуото доаѓа со корисна мулти -алатка за велосипеди. Одликувајќи се : Сјаен часовник за машка легура Сјајно пиштол со црно бирање и црна текстура со силиконски часовник за часовници. 45мм на часовникот со дијаметар. Кварц аналогни 3 рачни часовници. Додатоци : црна кожна кожна кожна зглобот и мулти -алатка со црн велосипед. Комплет за патување со кожа и платно со кожен кожен врв, платно дно и најлон ентериер.

За производот

Избор на клиент