0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детето на моето дете на Картер, бебето дете, осип чувар и стебла за пливање, сет

Детето на моето дете на Картер, бебето дете, осип чувар и стебла за пливање, сет

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Сетот за пливање на моето дете на Картер е совршен за лето! Шарени отпечатоци и кул знаци го прават овој комплет за вашето мало новороденче, бебе или дете. Сет за пливање со 2 парчиња вклучува : Рашгард и стебла за пливање. Рашгард : екипаж; долги ракави на Раглан; Графички принт од предната страна. Шорцеви : еластична половината со врзана вратоврска; Графички принт. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. SPF 50+. Достапно за бебиња и мали деца на возраст од 3 милиони. 83% полиестер/17% еластан. Машина за перење. Увезени. Мое дете на Картер Рашгуард пливање сет за момчиња и момчиња од мали деца.

За производот

Избор на клиент