0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Река на стоки Фени 1-светло бронзена мисија на отворено витра

Река на стоки Фени 1-светло бронзена мисија на отворено витра

DEN 1210.24
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа река на стоки Феникс на отворено wallид светло ќе ги пречека вашите гости со тоа е меко, поканувајќи сјај. Традиционалните занаетчиски техники на стакло стакло вклучуваат стакло за сечење на рацете во обрасци што ги држат металните рамки. Овој богат дизајн на стакло од слонова коска и килибар е сместен во бронзена метална рамка со масло, што ќе го трансформира вашиот дом со стил и функција. Овој отпорен на временски услови на отворено може да се користи од вашиот ентеј, wallидни области или гаража. Монтирани на wallид за да ги осветлуваат влезовите : Една мерки за сијалица Е26 100-вати (не е вклучено) Изградба отпорна на временски услови Традиционален дизајн на фенер со современи елементи.

За производот

Избор на клиент