0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
GAP HOME KIDS OMBRE TIE DIE DYE ORANCIC COTTON BLEIND јорган со ватенка, целосна кралица, сина мудрец, 3-парчиња

GAP HOME KIDS OMBRE TIE DIE DYE ORANCIC COTTON BLEIND јорган со ватенка, целосна кралица, сина мудрец, 3-парчиња

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Осветлете го нивниот простор за спиење со светлата и разнобојна палета во јазот домашни деца Омбре -вратоврска за ватенка за ватенка. Добро изработен со пријатна мешавина од органски памук и рециклирани материјали, овој сет работи совршено како лесен слој во текот на летото и за додадена топлина во зима. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани за лесно мешање, совпаѓање и слој со други колекции за постелнина за домашни GAP, достапни исклучиво на првата колекција на дома. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. Органска мешавина од памук : Направена со висококвалитетна мешавина од ткаенини (60% органски памук и 40% рециклиран полиестер) која нуди совршена комбинација на мекост, одржливост и трајност. Рециклиран материјал : 100% полиестерско полнење содржи 75% рециклиран полиестер. Поодржливо : Направено со OCS (стандард за органска содржина) Памук OC0003 и рециклиран материјал што ги исполнува RCS (Стандард за рециклирање на побарување) RC0104, OEKO-TEX® 100 2021 OK1717 AITEX заверен без штетни хемикалии. Реверзибилно : Лицето има акварел, омбре-вратоврска-печатење што се свртува кон цврсто. Внимание на деталите : Шамот и ватенка имаат украсно зашивање на бранови и врзување за чиста завршница. Близнак : Вклучува една ватенка (66 "x 90") и еден срам (20 "x 26"). Целосна/кралица : Вклучува една ватенка (88 "x 92") и две шами (20 "x 26"). Лесна грижа : Машинско миење ладно со слични бои во мијалник со голем капацитет, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско во фен за голем капацитет, отстранете веднаш, не пеглајте, не исушете го чисто.

За производот

Избор на клиент