0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стариот Томпсон од не'рѓосувачки челик 20-тела што се врти решетката за зачини

Стариот Томпсон од не'рѓосувачки челик 20-тела што се врти решетката за зачини

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Azzез ја доживеа вашата кујна со стариот Томпсон од не'рѓосувачки челик од 20-тела зачини за зачини. Има 20 различни стаклени тегли и секоја 3oz. Теглата е исполнета со вашите омилени зачини. Исто така, има рачка што ви овозможува лесно да ја пренесувате насекаде. Овој револвинг решетката за зачини може лесно да се исчисти со влажна крпа, задржувајќи го својот сјаен изглед. Се врти на мрзлива база на Сузан што ви го добива вистинскиот зачин за секунди. Теглите во оваа решетка за зачини на Олде Томпсон се означени според зачините кои помагаат во спречување на забуна, заштеда на време. Стаклените тегли за ротирачки зачини за зачини имаат уникатен капак за флип што овозможува лесно истурање на зачини. На овој начин се користи единствената потребна количина на зачин, намалувајќи ја загубата. Атрактивниот и функционален дизајн на стариот Томпсон од не'рѓосувачки челик од 20-тела зачини ви овозможува да го избркате и на вашиот кујнски бројач. Олде Томпсон 20-јар РЕВИЦЕ РАК ЗА СПИЦЕ : Решетка за зачини од 20 јаки со рачка за носење. Решетката за зачини на Олд Томпсон се врти на мрзливата база на Сузан, ставајќи го вистинскиот зачин на вашите прсти. Решетката има врв и база од не'рѓосувачки челик. Стаклените тегли имаат уникатен „капа на флип“, што дозволува лесно истурање или тресење на зачини. Секоја тегла е исполнета со различен зачин.

За производот

Избор на клиент