0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да ја прославите жетвата тиква од цветни висечки декорации, портокал

Начин да ја прославите жетвата тиква од цветни висечки декорации, портокал

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Добредојдовте на сезоната на есен во вашиот дом со начинот да ја прославите декорацијата за висечки тиква од тиква. Ова парче има жица формирана во тиква и украсена со тикви, тиквички, бобинки и лисја од есен. Ова лесно зачувување на парче е широко 15,4 инчи и високо 13 инчи и носи здив на есен во вашиот простор. Цврстата рамка за жица е завиткана со природна гранка пред да биде украсена за да додаде слој на текстура во дизајнот, а обликот на наследство на тикви додава реален допир. Традиционалните есенски бои го прават ова совршено за употреба во која било просторија од вашиот дом. Осигурете се дека вашиот дом е подготвен за сезоната на есен со начинот да ја прослави декорацијата за виси на тиква од тиква. Начин да се слави декорацијата за висечки тиква од тиква, портокалова : жица во форма како тиква и украсена со тиква, бобинки и лисја од есен. Завиткано со природна гранка за додадена текстура. Совршено за употреба во која било просторија од вашиот дом. Сезонски и празничен. Мерки 15,4 "широки и 13" високи.

За производот

Избор на клиент