0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Худи за супер мека изведба на Reebok Womens

Худи за супер мека изведба на Reebok Womens

DEN 383.68
Достапно за нарачка

Достапност

Одете од дома во теретана со удобната и елегантна качулка од пуловер од жените на Рибок. Проточното и затегнато вклопување на ткаенината го прават овој најдобар избор за вашата активна облека затоа што е направено да се движи со вас. Pocketебот од кенгур нуди место за чување на копчињата, телефонот или паричникот за трчање до продавницата или теретаната сесија, додека вратот од кукавици нуди малку дополнително покритие во тие студени денови. Пар со кој било од нашите хеланки на Рибок или џогер за целосен изглед. Направено од супер мек полиспан. 95% полиестер/5% спандекс. Долга ракав Худи со кравји врат и прилагодување на влечење. Предниот џеб на Inseam што е скриен за тој беспрекорен изглед. Лого на Рибок на левиот градите. Достапно во големина xs-xxxl.

За производот

Избор на клиент