0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sofia Jeansенски женски Дајана Палацо Супер високи фармерки

Sofia Jeansенски женски Дајана Палацо Супер високи фармерки

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Само што пристигна : Палацо фармерки од фармерките Софија со супер високо растојание и сурово раб, ставаат забавен, стилски спин на секојдневниот тексас. Овие удобни фармерки се направени во памучна мешавина со навестување за истегнување за да ги прегрнат кривините и да ја ласкаат вашата фигура. Благодарам, фармерки на Софија. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Los Jeans Palazzo de Sofia Jeans Acaban de Llegar y Tienen un corte de tiro superalto y un un ruedo con borde sin acabado que le dan un aire didertido y con stilo, y una mezclilla de uso diaario. Estos cómodos фармерки están confeccionados con una mezcla de algodón y un toque de elasticidad que abraza tus curvas y realza tu figura. Грациас, фармерки со Софија. Ексклузивен en. Материјал : 72% памук/27% Repreve® полиестер/1% еластан/72% алгодон; 27% Poliéster Repreve®; 1% еластано. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Широк нога/Corte de Pierna Ancha. Rise and Inseam : Супер високи; 33-1/2 ”Inseam/Tiro Superalto; 33-1/2 ”de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : потресено детали; суров раб полите/detalles desgastados; Рудо Кон Борде Син Акабадо. Зошто ќе го сакате тоа : Dester Denim се движи со вас. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Избор на клиент