0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција на домови на Никол, сина секојдневна цветна плоча, 8,75

Колекција на домови на Никол, сина секојдневна цветна плоча, 8,75

DEN 230.24
Достапно за нарачка

Достапност

Колекција на домови на Никол - Сина цвеќарка 8,75 "хартиена плоча е погодна за сите прилики. Од забави до секојдневна употреба, оваа шема ќе додаде класа на вашиот настан. Безбедно и еколошки : 100% одделение за храна и БПА без плочи. Плочите се направени на еколошки хартија . Супер трајни - Овие тркалезни плочи се издржливи и удобни. Кажете збогум на миење садови кога ги користите овие декоративни плочи за еднократна употреба. Совршени за посебни прилики и секојдневно - удобните хартиени плочи ќе ја подобрат вашата вечера, летен пикник , или кое било време на оброк!.

За производот

Избор на клиент