0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Аукфа близнак над целосен кревет, модерна рамка со низок кревет со целосна должина и скалила, мултифункционални кревети со цврста челична рамка, кревети во 1, заште?

Аукфа близнак над целосен кревет, модерна рамка со низок кревет со целосна должина и скалила, мултифункционални

DEN 5119.68
Достапно за нарачка

Достапност

Со скалила прикачена на креветот, овој кревет за креветчиња за деца нуди лесен и безбеден пристап до горниот кревет. Стражарите со целосна должина прикачени на горниот кревет обезбедуваат безбедност и цврста рамка обезбедува стабилност. Долу креветот може да се претвори од големина на близнаци во целосна големина, овозможувајќи флексибилна употреба на истиот. Скалилата доаѓа со две фиоки, заедно со скалилата за заштеда на просторот и неразделни фиоки за под-кревет со тркала што можат да ги чуваат подалеку од други работи. Навистина идеален заштеда на вселената, овој кревет кревет е совршен избор за оние што се во потрага по организација. Аукфа близнак над целосен кревет, модерна рамка со низок кревет со целосна должина и скалила, мултифункционални кревети со цврста челична рамка, 3 кревети во 1, заштеда на простор, сива : заштеда на простор : доаѓа со фиоки, скалила и неразделно Фиоки за под-кревет . Погодност : Тркалата прикачени на фиоките го олеснуваат влегувањето и извлекувањето . Обезбедена безбедност : чувари со целосна должина и цврста рамка. 3 кревети во 1 : Горна кревет со големина на близнаци и кабриолет близнак/целосна големина надолу по креветот . Опис : Материјал : бор дрво+MDF. Големина : Близнак над близнаци/целосни. Боја : сива/бела боја. Функција : Дво-близнак/целосен кревет. Декорација : Кабриолет близнак/полна големина надолу. Броеви на пакет : 3. Пролетната кутија : Нема потреба. Потребно е собрание : Да. Димензии : Севкупна димензија на производот : 94.4 "L * 77.7" W * 63.6 "H (со фиоки надвор). Горниот кревет : 42,4" x 75.9 ". Долу кревет (нормално/ истегнување) : 42,4" x 75,9 ", 57,5" x 78,7 ". Севкупна тежина на производот : 228,6 lb. Горниот кревет Тежина Способност : 150 lb. Долад тежина на креветот (близнак/ целосен) : 200 lb/ 400 lb. Дебелина на душекот на горниот кревет : 6". Дебелина на душекот во кревет : 8-10 ".

За производот

Избор на клиент