0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени јуниори плус големина кратки ракави пламен миди цветен фустан

Уникатни поволни цени јуниори плус големина кратки ракави пламен миди цветен фустан

DEN 312.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овој шик фустан е исечен од мека ткаенина што се протега со вашата фигура, осигурувајќи се да изгледате ласкаво и да се чувствувате удобно во исто време. Овој фустан има цветна шема, и ракави на рафли кои покажуваат елегантни и женски. Совршено се совпаѓаат со рамни стапала или високи потпетици за обичен летен стил. Повод : плажа, одмор, дневно, одмор. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите гарнир на половината вкупна должина1x 45 1/4 41 44 1/22x 48 3/ 8 44 1/8 44 7/83x 52 47 5/8 45 1/44x 55 1/2 - 51 1/8 45 5/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поволни цени јуниори плус големина кратки ракави одблесоци миди цветен фустан 94% полиестер 6% спандекс. Увезени. Цветна шема. Краток ракав на руф. Одговара и пламен. Машинско миење ладно со како боја во торба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи 1x.

За производот

Избор на клиент