0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Добредојдовте на светилници на Каловеј Милс, 24 36

Добредојдовте на светилници на Каловеј Милс, 24 36

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла. Coir е обновлив извор кој е издржлив и груб, одличен за чистење чевли за стружење. Винил поткрепена за зголемена издржливост и за да помогне во спречувањето на движење, вратите на кокос се толерантни на времето, апсорбираат влага и ја задржуваат нивната форма. За најдобри резултати, чувајте во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење.

За производот

Избор на клиент