0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Alivia Ford Plusенски плус големина Деструирани ролни за манжетни шорцеви во Бермуда

Alivia Ford Plusенски плус големина Деструирани ролни за манжетни шорцеви во Бермуда

DEN 236.00
Достапно за нарачка

Достапност

Изгледајте убаво, почувствувајте се удобно и избркајте ја вашата фигура во деструираните шорцеви на манжетната на Аливија Форд. Дизајнирано со вашите кривини на ум, сигурно ќе го сакате гроздобер-вибе на овие шорцеви што мора да имаат. Моделот е 5'11 "и носи со големина 22 W. Curvy Fit. Затворање на копчето со поштенски мува. Стајлинг со пет џебови за да се одржат најважните работи. Деструирани детали; исцрпени ролни манжетни. 73% памук/26% полиестер/1% Спандкс. Машината за миење на машината Увезени. Womenенски плус големина уништени шорцеви во Бермуда од Аливија Форд.

За производот

Избор на клиент