0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Fanmats Охајо државен Бакис извезено покритие на седиштето

Fanmats Охајо државен Бакис извезено покритие на седиштето

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Заштитете ги вашите места додека го прикажувате вашиот тим со решенија за спортови за лиценцирање, везени капаци на седиштата. Везењето на логото значи дека логото никогаш нема да се исклучи. Црниот полиестерски материјал што ги сочинува капаците на седиштата е мек, а страничните панели на мрежи додаваат допир на стил додека дишат, така што не стигнува до жешко во текот на летото. Додека капакот се лизга над седиштето, има и збир на куки што одат помеѓу основата на седиштето и назад за да се осигури дека капакот е стабилен и не се движи додека возите. Обвивките на седиштата ќе бидат во согласност со повеќето места, тие само не можат да работат со седиштата со прицврстени одмори или странични воздушни перничиња од безбедносни причини. Чувајте го капакот да изгледа ново со брзо миење на нежен циклус, а потоа оставете воздушен погон. Се продава индивидуално. Изработено од мек затегнат материјал и има меки странични панели на решетката за дишење и куки за стилотерија и под-седишта, обезбедуваат убаво лого на Fitteam, везено е извезено; нема да ги олупи или fadesold индивидуално, без употреба на алатки за лесни и не -компатибилни со повеќето возила кои официјално се лиценцирани. Супериорен квалитет. Странични панели за мешавина за стил и дишење. Кул во текот на летото и топло во зима. Лесно за инсталирање и универзално вклопување. Црна боја. A. 48 in. W x 20 in. H (0,75 bs.). Заштитете ги вашите места и дадете изјава со везените капаци на решенија за лиценцирање на спортови.

За производот

Избор на клиент