0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувам нација на издигнување на средниот пораст Редовно вклопување на нозете, брои, пакувања

Се прашувам нација на издигнување на средниот пораст Редовно вклопување на нозете, брои, пакувања

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

The Wonder Nation Girls 3-Pack Legging е детска тешка со својата удобност без ознаки, тежок квалитет на памук, кој е издржлив и истегнат и отпорност на смалување. Овие хеланки добро се спаруваат со најразлични врвови во нејзината гардероба. Удобното вклопување со лесна лента за половината ќе ви овозможи удобност и флексибилност на вашата ќерка во текот на денот за какви било активности во затворен или на отворено. Се прашувам нација. Девојки деца цврсти памучни цврсти и печатени нозе. 3 парчиња пакет. Големина 4-18 и плус. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент