0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ступелална индустрија глам главен лик енергетска шик модна графичка уметност галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од мерцедес Лопез Шаро

Ступелална индустрија глам главен лик енергетска шик модна графичка уметност галерија завиткана платно печатена

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : цртање; Силуета; Doodle; Главна енергија на ликот; Мода; Глам. Дизајн од Мерцедес Лопез Шаро.

За производот

Избор на клиент