0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Легендарниот тексас на Ли Легендарен тексас Атлетик Атлетик Тепер

Легендарниот тексас на Ли Легендарен тексас Атлетик Атлетик Тепер

DEN 367.68
Достапно за нарачка

Достапност

Легендарниот тексас на Ли Легендарен тексас пет џебни фармерки се движат со легендарните фармерки за атлетски атлетични тексас на Ли. Овие иконични фармерки од пет џеб имаат истегната ткаенина што се движи и се наведнува како што правите. Добијте го целиот стил на атлетски затегнување во комбинација со удобност, издржливост и неспоредлив квалитет во секој бод. Пет џебови. Додадено истегнување. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 99%, спандекс 1%. Стил#2024532.

За производот

Избор на клиент