0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Силиконски ленти со чипка - розова виолетова боја

Силиконски ленти со чипка - розова виолетова боја

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Posh Tech Silicone Band за Apple Watch е изработен од мек силикон кој е флексибилен, лесен, удобен и дише сè додека е отпорен на пот, и водоотпорен! Компатибилен со Apple Watch SE & Series 7/6/5/4/3/2/1. Совршено за во движење, овие бендови се идеални за секојдневна употреба и активности како што се вежбање, пешачење, џогирање, кампување, патување и многу повеќе! Еден бенд, повеќекратни намени и може да го прилагоди вашиот Apple Watch за секунди. Променете ја бојата за да одговара на која било облека, активност, па дури и расположение, изборот е ваш!. Достапно во 2 големини, една големина ги сместува големините на Apple Watch 38mm/40mm/41mm. Другата големина опфаќа 42мм/44мм/45мм часовници на јаболка . 2 пински-&-затворање на затегнување за да се обезбеди безбедно вклопување.

За производот

Избор на клиент