0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Skopенски афион за Skeachers секојдневна патика за лизгање

Skopенски афион за Skeachers секојдневна патика за лизгање

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Класичен стил на патики доаѓа со дополнителна удобност во афион Скахер Стрит - секојдневно чевли на Дејзи. Мека ткаени цврста боја платно ткаенина горната во лизгање на спортска модна патика со акценти за шиење и преклопување. Меморија за удобност на меморијата. Машина за перење. машина за перење. мемориска пена.

За производот

Избор на клиент