0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Краток ракав на детското место за деца на дете, ткаен врв, големини 12м-5Т

Краток ракав на детското место за деца на дете, ткаен врв, големини 12м-5Т

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Детско место за деца со кратки ракави на момчето на плажа, ткаени врвови на плажа, е совршен додаток на пролетните празнични настани или забави. Волчениот врв има заоблен кошула, џеб од градите од предната страна и јака надолу. Доаѓа во Sizess 12m-5t. Џеб на градите. Манжетни за ракави на копчето. Закривена кошула полите. Пред-измиени за дополнителна мекост и да се намали намалувањето. Увезени. Класично стилизирани со зашилена јака и предно копче.

За производот

Избор на клиент