0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кингсфилд на отворено 4-парчиња плетен сет за седење и перници, кафеава

Кингсфилд на отворено 4-парчиња плетен сет за седење и перници, кафеава

DEN 2879.84
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте на отворено со удобностите на овој плетен сет за седење. Направено од еколошки плетен материјал, овој сет вклучува еден lovesубов и две фотелји, со кадифен беж перничиња за дополнителна удобност. Користете ја масата за кафе за сервирање закуски и пијалоци. Во тие дождливи денови, чувајте ги перничињата во вода што е докажано, суво подрачје и вашиот плетен сет ќе го одржи својот изглед и форма за наредните години. Без разлика дали се забавувате или се забавувате сами со добра книга, ќе го извлечете максимумот од овој сет. Вклучува : еден (1) lovesубов, две (2) фотелји, една (1) масичка за кафе. Материјали : PE Wicker. Боја : кафеава плетена, беж ткаенина. Вклучува перничиња. Потребно е одредено собрание. Отстранливи перничиња за лесно чистење.

За производот

Избор на клиент