0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација Девојки 4- Училишна униформа стрии Твил Бермуда шорцеви, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки 4- Училишна униформа стрии Твил Бермуда шорцеви, големини 4- & плус

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Чудо на нација Девојки плус училишна униформа стрии Твил Бермуда шорцеви се направени со мода и удобност во умот, па оттука и мека ткаенина од трескави твил. Од училницата до игралиштето, панталоните Wonder Nation ќе се преселат со неа, благодарение на ткаенината за истегнување. Не грижете се за нејзиниот следен раст на раст, бидејќи униформните шорцеви на Wonder Nation имаат прилагодлива половината за да обезбедат совршено вклопување секој пат. Доволно долго за да бидете одобрени за униформи од јавно или приватно училиште, нема да најдете подобра вредност и квалитет на училишните униформи на кое било друго место. Чудо на нација Девојки плус училишна униформа истегнување Твил Бермуда Краток : Цврст праска од територија : 97% памук/3% мешавина од спандекс. Прилагодлива еластична лента за половината. 2 предни џебови, 2 џебови за заварување. Ципер лета со предно затворање на копчето. Достапно во каки, ​​морнарица и црна боја. Одобрена училишна униформа. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент