0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фудбалска топка геометриска перница на отворено

Фудбалска топка геометриска перница на отворено

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Гол! Споделете ја вашата loveубов кон фудбалот оваа сезона со асисанс од Е според моделите на фудбалски топки на Дизајн. Овие разнобојни и креативни дизајни за перници на отворено се совршен допир за завршна обработка за секој спортски обожавател! Едноставно маргаритка, фудбалска топка, перница на отворено : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

За производот

Избор на клиент