0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тестото за колачиња со чоколадни чипови за вineубени, в Valentубените, Оз

Тестото за колачиња со чоколадни чипови за вineубени, в Valentубените, Оз

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Тесто за колачиња со црвена 2 g SAT маснотии (10% DV); 85 мг натриум (4% ДВ); 7 g вкупно шеќери. Хранлив компас : Нестле - добра храна, добар живот. Размислен дел : 1 дел = 1 колаче. Уживајте во колачето за патарина на „Нестле“ со чаша не -масно млеко за вкусна закуска. Ајде да се поврземе : Најмногу највисоко, ком. Текст или јавете ни се 1-800-289-7314. ESTD 1939. Прави 24 колачиња. Направено со 100% вистинско чоколадо. Xoxo. Состојки на кои можете да им верувате. Нема конзерванси. . How2recycle.info. Smart Label : Скенирајте за повеќе информации. Одговорно извори какао преку планот за какао на Нестле. Рециклирајте ако е чисто и суво. Не се рециклираат во сите заедници. Уживајте во сладок вртеж на нашето оригинално тесто за колачиња со чоколади чипки со оваа варијација на вineубените. Едноставно скршете, печете и уживајте . Snap и EBT квалификувана ставка.

За производот

Избор на клиент