0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обичен чевли со слава на слава на слава

Обичен чевли со слава на слава на слава

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Поканата за слава на слава на девојчињата Хилари платно е лесен за носење и прави идеален додаток на панталони, фустани или шорцеви. Овој обичен чевли со платно има предни стилови на чипка, табулатор за влечење и подножје. Изберете од разновидни големини и бои за да го пронајдете идеалниот натпревар за гардеробата на вашата девојка. Постојат многу бои за да одговараат на облеките на вашето дете, без разлика дали се облечени или случајни. Faded Glory Girls's Hilary Sneaker : Canvas Urde. Стил на чипка. Подготвено стапало. Повлечете го јазичето за лесно вклучување/исклучување. Faded Fain Canvas Sneaker се одликува со Ева единствена. Достапни бои : црна, сина, комора, тексас, топла розова, нане, праска, розова, виолетова, бела, жолта боја. Достапни големини : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 13.

За производот

Избор на клиент