0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женското капно рамо се потсмеваат на вратот на вратот

Време и време женското капно рамо се потсмеваат на вратот на вратот

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Исмејно деколте. Повлечен стил. Долги ракави на капка рамо. Ребрести плетени манжетни и ленти. Опуштено вклопување. Плеска ткаенина од ребра. 65% акрилик, 19% најлон, 13% полиестер, 3% спандекс. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

За производот

Избор на клиент