0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ракавот на пионерската жена извезена предна блуза

Ракавот на пионерската жена извезена предна блуза

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Со разнобоен цветен вез на сплит вратот, ова се опушти. Лесна блуза од креп од пионер е лесен за носење, секојдневен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Сплит врат. Контрастна лента со лента на плакетата. 3/4-ракави. Ткаено крепско тело. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Womenенска 3/4 ракав креп блуза од Pioneer Woman. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

За производот

Избор на клиент