0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатна склопување машка јакна за работа со јака од кордори

Бесплатна склопување машка јакна за работа со јака од кордори

DEN 1039.84
Достапно за нарачка

Достапност

Јакна што ја прави целата работа во стилот. Оваа лесна јакна од бесплатното склопување се ажурира со паметен јака од кордори. Совршен избор за деновите на есен. Исклучиво на. Материјал : 81% памук/17% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ocketsебови : 2 предни џебови и најважните џебови. Карактеристики : Кордурој се исече на јака и внатрешни манжетни за ракави. Машка работа со 3 џебни јакна од бесплатно склопување.

За производот

Избор на клиент