0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комерцијален кул 6, преносен климатик со BTU со далечински управувач, бело

Комерцијален кул 6, преносен климатик со BTU со далечински управувач, бело

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во удобна домашна клима со оваа разноврсна 3 во 1 комерцијална кул 6000 BTU преносна климатик единица. Се лади, дехидрира, циркулира воздух во текот на летото. Нуди непосредна, непрекината удобност. Овој преносен климатик има електронски контроли со лесна употреба, далечински управувач и е тивка додека спиете. Оваа единица доаѓа со тркалачки тркала и странични рачки за носење за лесен за маневрирање на мобилна удобност и сè што е потребно за инсталација без напор. Бел далечински управувач, автоматско испарување на вода, 24 -часовен тајмер, лесно поврзување на wallидот/прозорецот, контролниот панел на LED -топ за монтирање. Кастри за лесна подвижност, лизгајте го филтерот за печење, ладилното средство за озон.

За производот

Избор на клиент