0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Менс волфрам природен дијамантски опсег

Менс волфрам природен дијамантски опсег

DEN 1568.00
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставно, но привлечно, овој накит е прекрасен додаток на вашиот стил. Бендот на волфрам и злато е полиран и ги прикажува природни дијаманти камења за прекрасен дизајн. Народни дијаманти : Фурнатурален дијамантски пресек : Окружни мерења на дијаманти : 1,3ммнотурална тежина на дијаманти : 0,05 Каратколор : Х-Икларност : I1-I2 Setting : Prongmateriat Отпорен на гребење на гребење : Екстремно тврдото може да попушти од димензиите на големо влијание : 8 mm x 2,4 mmstyling : сатен и висока полска завршница, опсег за намалување на цевките, опсег за усогласеност : лентите за удобност се контурираат на внатрешната површина за поудобно вклопување во 0,05 карат T.W. Бенд со дијамант во волфрам.

За производот

Избор на клиент