0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Државни циклони на Ајова Орелот Оз вакуум изолирана забава од не'рѓосувачки челик

Државни циклони на Ајова Орелот Оз вакуум изолирана забава од не'рѓосувачки челик

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Купот на партијата „Игл“ има 24 унци од вашиот омилен пијалок, а неговиот двоен wallид, вакуум изолиран 18/8 градежништво од не'рѓосувачки челик од кујната, значи дека го одржува вашиот пијалок леден ладен до 24 часа. Се одликува со метална графика со тесно вклопување и метална графика со висока дефиниција. Овој Tumbler е одличен за сите забави на задната врата и е совршен за преземање во движење. Уживајте да имате омилен пијалок со вас каде и да одите кога ја имате оваа кригла со вас. NCAA Ајова Државни циклони „Орел“ 24 мл вакуум изолирана чаша за забави од не'рѓосувачки челик : двојно wallид, вакуум изолирана конструкција од 18/8 не'рѓосувачки челик. 24 мл. Tumbler има неверојатна графичка обвивка за да се покаже на сите ваши забави на задната врата. Оваа чаша прави одличен подарок.

За производот

Избор на клиент