0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бернат бебе спортски акрилик сприт предиво, секој

Бернат бебе спортски акрилик сприт предиво, секој

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Ова предиво е совршено за плетење симпатична облека за новото бебе во вашиот живот. Предивото е супер меко и лесно се грижи, што го прави одличен избор за плетење облека за бебиња и додатоци. Bernat Baby Sport 300g предиво, Sprite : Совршен за плетење облека за бебиња100 проценти Acrylicmachine Washable Model# 16604343711.

За производот

Избор на клиент