0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тешкиот памук на девојчињата, печатено од капри за нозе

Тешкиот памук на девојчињата, печатено од капри за нозе

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

95% памук; 5% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само не-хлорно белило кога е потребно суво сув медиум, отстранете веднаш и висат преобликувано додека влажното ниско железо не печатено печатење/мотив железо на обратно парено железо препорачаната боја може да избледи во директно Сончева светлина или хлорирана вода дел од сет.

За производот

Избор на клиент