0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Prime Wire & Cable PS PS отстранување на електрична енергија, сива, стапала, пакет

Prime Wire & Cable PS PS отстранување на електрична енергија, сива, стапала, пакет

DEN 182.24
Достапно за нарачка

Достапност

Преглед : Премиер? Кабелот за отстранување на отпадоците се карактеризира со 1/2-инчен изолационен лента со изопачени и врвови на затемнети краеви за леснотија на инсталација. За сите електрични апарати, како што се отпадоци од ѓубре, електрични мотори или каде било рамни паралелни жици. Објавени цврсти винилни приклучоци нема да се повлечат од кабелот. Главни карактеристики : • 13 A/ 125 V/ 1625 W • 3 Wireица на проводникот SPT-3 • Правен агол U-Ground Plug 13 A/ 125 V/ 1625 W. 3 Wireица на проводник SPT-3. Прасен агол U-земја приклучок.

За производот

Избор на клиент