0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Есенска градина“ платно уметност од Крзицоф Броуко

Трговска марка ликовна уметност „Есенска градина“ платно уметност од Крзицоф Броуко

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Krzysztof Browkosubject : Panderscapestyle : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за обесени, уметничко дело завиткано од галерија има мост што работи низ водата во средината на есенската сцена. ГИЦЕ (ЈЕЕ-КЛАЈ) е напреден процес на печатење За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Крзицоф Броуко „Есенска градина“ платно уметност.

За производот

Избор на клиент