0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Папанихолас кафе сингл сервис кафе чаши, се вклопува во пивари на чаши К -чаша, пребројување на мешавина за појадок и пребројување на хавајските острови мешавина

Папанихолас кафе сингл сервис кафе чаши, се вклопува во пивари на чаши К -чаша, пребројување на мешавина за

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Започнете го денот со чаша вкусно кафе на Папанихолас. Овие единечни чаши за сервирање совршено се вклопуваат во Keurigs и сите конвенционални производители на кафе. Кафето е полица стабилно со рок на траење од 365 дена. Од земјата до чаша. Кафето Папанихолас му дава на светот одлично кафе со голема вредност. Мешавината за појадок е мешавина од кафиња кои потекнуваат од Централна Америка, Индонезија и Африка; Целосен градски печење со сладок, заживувачки вкус. Мешавината на Хавајските острови е лесен печен, направен од грав одгледуван на Градината остров Кауаи, но со целото тело на колумбискиот шпело. Кошер овластен. Се вклопува во пиварници на Купот Кеуриг К.

За производот

Избор на клиент