0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Графичка маица со долги ракави на Reebok Girls и хеланки на леопард, сет од 2 парчиња, големини 4-18

Графичка маица со долги ракави на Reebok Girls и хеланки на леопард, сет од 2 парчиња, големини 4-18

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте нè каде што Атлетик се среќава со модерно со ова 2 парчиња нозе и се поставува од девојки од Рибок. Оваа маичка со долги ракави е совршено парче за да се извлече спортски, но сепак обичен изглед. Направено од супер мек слабички материјал со дрес, долгиот ракав е сигурно да и обезбеди крајна удобност што и е потребна, додека поделениот полите во предниот дел додава проток и дишејќи се вклопување. Искористете го максимумот од нејзината гардероба со активна облека што е доволно удобна за да носи цел ден. Логото на потписот Рибок се прикажува низ нејзините гради во забавно и живописно животинско печатење што совршено се совпаѓа со животинскиот принт на хеланките во овој сет. Хелегите се изработени со ткаенина за влага, која е специјално дизајнирана да ја здобие влагата за удобно чувство. Легите го имаат тој потпис на логото на Делта Рибок надолу по ногата на пантолоните што го покажува нејзиниот спортски стил, совршено! Tee е изработен од супер мек слабички материјал од Jerseyерси. Леглави изработени од удобна мешавина од полиспан. Полиестерски хеланки : 85% полиестер, 15% спандекс. Измијте со слични бои, веднаш извадете, не бели, машинско миење ладно, ладно железо колку што е потребно, не декорацијата на железо, сува суво ниско.

За производот

Избор на клиент