0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Божиќна украс на Рудолф

Божиќна украс на Рудолф

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете ја сезоната на празници со прекрасниот белег на Божиќниот украс Рудолф. Децата ќе имаат весело време да го исекуваат дрвото со ова богатство. Додадете го чувството за iosубопитност и чудо од украсот на Рудолф на вашето дрво секоја година за да му дадете на вашиот дом топло чувство на празник. Младите и возрасните ќе го ценат овој симпатичен Рудолф на црвениот ирвас украс. Божиќна украс на Рудолф : Рудолф Црвениот нос ирваси почива на теренот покриен со снег. За момчиња или девојчиња на возраст од 0 до 13 години. Омилено семејство.

За производот

Избор на клиент