0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Sulpell Industries Одмор со цел црвен кариран Божиќен збор Дизајн на wallидна уметност од уметникот ennенифер Пуг

Sulpell Industries Одмор со цел црвен кариран Божиќен збор Дизајн на wallидна уметност од уметникот ennенифер

DEN 1071.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот ennенифер Пуг. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи.

За производот

Избор на клиент