0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за машка пуфер

Јакна за машка пуфер

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Класична опција за да се загрее, овој елек со средна тежина има традиционални детали што ви се потребни за постудено време. Неговата школка отпорна на вода и ветер ве штити од елементите, додека поставата за контраст додава визуелен интерес. Јакна за машка машка машка јакна.

За производот

Избор на клиент