0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кунслер Вирџинија Печена шунка, свинско месо, - лог на дели, филмска торба за филмови Cryovac

Кунслер Вирџинија Печена шунка, свинско месо, - лог на дели, филмска торба за филмови Cryovac

DEN 131.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа печена шунка од Кунслер Вирџинија е премија свинско дели шунка произведена со употреба на свежи состојки, вклучувајќи специјализирани зачини. Тогаш е природно тврдо дрво пушено и обложено со глазура која беше развиена во текот на неколку генерации. Тој е во облик на обезбедување на постојани парчиња и погодност. Изберете само семејни состојки за вистински неспоредлив квалитет и вкус. Без глутен. Без msg. Направено со природни сокови . Оригинално тврдо дрво пушено . целосно зготвено. Соединетите Американски Држави прегледани и поминати од Министерството за земјоделство.

За производот

Избор на клиент