0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Барбара Марокан Шаг област килим, 9 '12', слонова коска

Нулум Барбара Марокан Шаг област килим, 9 '12', слонова коска

DEN 1710.08
Достапно за нарачка

Достапност

Поканете ја топлината во вашиот дом со волшебниот стил на овој марокански килим. Одликувајќи се со високо разноврсен геометриски мотив кој е мек под нозете, оваа колекција без напор се меша со современи ентериери. Поканете топлина во вашиот дом со волшебниот стил на овој марокански килим . во кој има многу разноврсен геометриски мотив што е мек под нозете ,. Оваа колекција се меша без напор со современите ентериери.

За производот

Избор на клиент