0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

LED светло шоу за проекција на Ноќта на вештерките Fire & Ice Light, тиква : издолжена сијалица со изглед на фенер и застрашувачки трик скриен на ракавот. Вклучете ја топлината веднаш на вашата забава со реалниот пламен на оваа сијалица. Ледениот светлосен ефект му дава на секоја просторија заладувачка вибрација. Се вклопува во стандардните приклучоци на сијалицата E26.

За производот

Избор на клиент