0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Y.L. Sportенски женски перформанси со велосипедски шорцеви со трим за контраст

Y.L. Sportенски женски перформанси со велосипедски шорцеви со трим за контраст

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овие женски шорцеви за велосипеди од N.Y.L. Спортот е симпатичен и разноврсен додаток на вашиот активен животен стил. Тие се изработени од мека и истегната ткаенина за целодневна удобност и рамни споеви за додадена издржливост и мазно чувство на вашата кожа. Широката покриена еластична лента за половината обезбедува привлечна, ласкаво вклопување и вклучува скриен внатрешен џеб за да се задржи на вашите клучеви или фитнес тракер додека сте во движење. Шик сет на контрастна трим на страните и манжетните ги комплетира шорцевите за изведба, кои се достапни во разновидни бои за да ја надополнат вашата гардероба за вежбање со топло време. N.Y.L. Sportsенски перформанси за велосипеди за велосипеди со контраст : 90% полиестер, 10% спандекс. Активни шорцеви. 5 "Inseam. Страна од контрастна страна на страни и манжетни. Флејлови споеви. Широк покриен еластичен лента за половината со скриен џеб за внатрешни работи. Достапно во разновидни бои. Машината за миење ладно, не бели, не се сува суво ниско, не пеглајте, не исушете го чисто.

За производот

Избор на клиент