0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сино чоколадо цветни од Willowbrook Art Print

Сино чоколадо цветни од Willowbrook Art Print

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Чоколадо кафеава и лесна морнарица сина цветна ливчиња го исполнуваат ова платно печатење на нежен и сонуван начин. Слојниот ефект што сликарството со акварел може да има создава зачудувачка и различна карактеристика за овој принт. Плус, суптилниот поп на Магента додава компонента за привлекување очи на печатењето. Идеално за декор за дома или канцеларија, оваа прекрасна цветна принт детали е универзална тема што му овозможува да се вклопи во најразлични декор ситуации и сценарија. Печатено на висококвалитетно платно со напредна технологија, ова парче нуди зачудувачки детали и дисплеј што е видливо до секоја четка. Плус, со галерија завиткан принт што го опфаќа просторот на платното, врамувањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Цветна тематска wallидна уметност. Совршен за модерен дом или канцеларија. Избриши чисти.

За производот

Избор на клиент