0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пионерската жена голема меламин сад за миленичиња

Пионерската жена голема меламин сад за миленичиња

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Pioneer Woman Malamine Boothing Bowl е убава и функционална. Чашите се достапни и во гроздобер цветна и во шармантна проверка. Тие прават хранење и наводнување на вашето домашно милениче забавно и функционално. Меламинскиот материјал го прави овој сад лесен за чистење и е безбедна машина за машина за миење садови. Големата големина 37oz. Садот е совршено вклопување за да го нахрани и напои вашето домашно милениче. Продадени одделно. Колку е корисно колку што е прекрасно! Womanената Пионер 37 мл Меламин ПЕТ чинија е одлична и за вода и за храна и третмани . Овој сад доаѓа во 2 слатки обрасци во вистинската пионерска жена „Гроздобер цветни“ и „шармантна проверка“ дизајни . Оваа чинија е БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови со врвни решетки.

За производот

Избор на клиент