0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries Тивка планинска езеро вода бранува изгрејсонце зраци галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од саванах штица

Tuphell Industries Тивка планинска езеро вода бранува изгрејсонце зраци галерија завиткано платно печатење

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : на отворено; Природа; Вода; Сонце; Небо; Изгрејсонце; Пејзаж; Сценографија; Езеро; Рипл. Дизајн од Саванах Планк.

За производот

Избор на клиент